infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Срђан |
|
30.11.2016. 21:45
Стевс, кад ће камере на Гобеље да окаче?Ако време послужи, овим темпом 2 дана прашења = 1 стаза, могу да отворе за опенинг поред М. Карамана и Марине воде, Караман и обе Дубоке.А око Нове године Беле реке кад падне довољно природног.Заиста штета што није изграђена до сада планирана акумулација, цео ски центар у оваквим условима би опрашили за 10 дана.
2+3 = (malim slovima)