PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  30.11.2016. 21:45

Стевс, кад ће камере на Гобеље да окаче?

Ако време послужи, овим темпом 2 дана прашења = 1 стаза, могу да отворе за опенинг поред М. Карамана и Марине воде, Караман и обе Дубоке.
А око Нове године Беле реке кад падне довољно природног.
Заиста штета што није изграђена до сада планирана акумулација, цео ски центар у оваквим условима би опрашили за 10 дана.

2+3 = (malim slovima)