PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ekser  |   |  30.11.2016. 08:45

Stiv postoji li kakva sansa za otvaranje Krsta? Znam sta su prioritrti, al jel realno da ne postoje kapacuteti za njegovo osnezavanje, jos je palo i malo snega, ne verujem da trenutno radi preko 7,8% topova.

2+3 = (malim slovima)