infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
GoranSU |
|
29.11.2016. 13:15
@alex topovi zaista rade. Jos od sinoc, negde oko 20h.. otprilike.. Na dve staze, ali i to je nesto.. Pancic i KG. Verujem da ce jos nekoliko dana neprekodno raditi.. mada to dosta zavisi od stanja sa vodom u "bazenima". Da hoce prirodni sneg malo bolje da nas posluzi, odnosno da ga padne jos 15cm.. e to bi bilo lepo.. trude se ovi u SS verujem skoro pa maksimalno.. stalo je i njima da se mi sto bolje i vise skijamo.. ja verujem da je tako..
2+3 = (malim slovima)