PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Raks  |   |  28.11.2016. 10:56

Topovi su upaljeni, nije to prekidac da ljudi dodju u 7 na posao i da topove puste u 7 i 1 minut. Raikonen, bice guzva nije sporno, ali mi idemo malo da se zagrejemo, nista vise ni ne treba ocekivati od openinga. A staze- ono standardno, Pancic ,KG...ako Krst bude radio vec smo na konju...O Malom Karamanu ne treba razmialjati.

2+3 = (malim slovima)