PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Raks  |   |  27.11.2016. 17:11

U potpunosti se slazem sa Tarzanom, Bojane nadam se da ces ostari sa nama, svi mi pratimo i tvoje i Acine postove, samo ispravi recenice kako ti je Tarzan rekao, i kada je napises procitaj je jos jednom, jer meni iskreno skoro pa nista nije jasno sta ti pises, jer nisu lepo formirane recenice. Jos jednom nemoj da zamenis i nastavi da pises mi te slusamo tj citamo :)

2+3 = (malim slovima)