PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vikendaš  |   |  21.11.2016. 11:11

@Sombor
Od Kraljevih čardaka do centra skijališta ima 5-6km. Peške može u setnju, ali ne sa ski opremom na ramenima :) Koliko znam, Čardaci imaju svoj prevoz do skijališta, ali to obavezno proverite sa njima. Imate i taksi prevoz (lokalci voze kolima do centra) i od naselja do centra je prošle godine bilo 400-500 din u jednom pravcu. Ne znam da li je toliko i od Čardaka.

2+3 = (malim slovima)