PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  20.11.2016. 23:38

Sad se posle 29og nazire neko moguce zahladjenje,hladnoca bi se iz Skandinavije kretala dalje ka Rusiji,ali bi mogla svojim rubom zakaciti Balkan i spustiti dnevnu temperaturu u nizim predelima na oko 5 stepeni,dakle na Kopaoniku bi to moglo biti oko minus 5 sto bi,ako tad bude ciklona,donelo sneg,naravno,mogucnost da zahladjenja na planinama ne bude u tolikoj meri ostaje,ali,i nula bi bila dovoljna za sneg,videcemo da li ce promeniti pricu sutrasnji izlazi,a kao opcija tu je i srednja Evropa gde takodje nece preterano faliti hladnoce.

2+3 = (malim slovima)