infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
bojan886 |
|
19.11.2016. 23:51
Naravno naravno,mislio sam na mogucu situaciju da u nizim predelima recimo pada kisa na plus 7,8,a na Kopaoniku u to vreme bude plus 4 i naravno takodje kisa,umesto recimo minus 3 i snega,u ovom slucaju bi to mogao biti vec kraj novembra,ali mi se cini da sanse za to opadaju,bar za period do 30og,a 30og i nakon toga bi i moglo biti,a ako snega ne bude neka bar temperatura po visini padne kad vec nece bitno pasti u nizim predelima,ipak pomenuti period je prilicno daleko i vec sutra modeli mogu promeniti misljenje i uvesti sneg recimo za 27,28mi,sve su to daleki termini i uzimam ih sa rezervom.
2+3 = (malim slovima)