PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sony  |   |  19.11.2016. 13:07

Unazad godinama klima iznenađuje,ne samo na Balkanu. Biće super ako nas obraduju snežne padavine od N.godine. Da bar jan-febr -pola marta ,bude uslova za dobro skijanje.

2+3 = (malim slovima)