PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  18.11.2016. 23:22

Ako se nakon 25og u celu pricu ubaci celodnevna magla ne gine nam vestacka zima sa ispod 5 stepeni,ali samo u nizim predelima,ne racunajuci planine,inace na vidiku i dalje nema prave zime i prodora sa severoistoka,ako pak ne bude magle nek se bar temperatura po visini normalizuje,kad je u gradovima oko 10 stepeni red je da na Kopaoniku bude oko nule,nadajmo se da modeli grese i da ce vec od sutra promeniti svoje misljenje.

2+3 = (malim slovima)