PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  18.11.2016. 19:02

E pa baci pogled sutra na KG I cak ako mozes zumirati i gore na pancic koliko se meni cini tacno se lepo vidi kako je staza sabijena naspram ovog sa strane ,a nikakvu informaciju nemam samo moje neke pretpostavke sto vidim

2+3 = (malim slovima)