PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  18.11.2016. 16:51

Sneg se topi jbg plus je dobar preko dana ali imate kamere pogledajte dolinu sportova kako je sabijena dobro i ako se malo zagledate mozete videti od gore kako je 4b dobro utaban kao i KG sa kamere vila mina ,tako da ce to izdrzati do novog snega i minusa za osnezavanje ovo okolo ce se otopiti logicki

2+3 = (malim slovima)