PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marko95  |   |  17.11.2016. 17:56

Dobar dan i pozdrav za sve Infokopvce . Prosle sezone u Martu sam u zicario pricao sa jednim instruktorom koji mi je rekao da je sisao sa vrha Krcmara na dno Bele Reke i pokusao je da mi objasni kuda da se ide , ali nisam shvatio . Da li neko zna kako doci do dole sa Krcmara i ako zna neka se javi . Pozdrav :D

2+3 = (malim slovima)