PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  17.11.2016. 14:10

Topao vazduh bice nad dobrim delom Evrope nakon 20og novembra,a i nesto se ne vidi sta bi moglo da ga narusi kod nas cak i malo nakon 25og,hladnoca daleko na zapadu Evrope i istocnom sibiru,doduse motace se tu nesto i oko crnog mora ali od toga za nas izgleda nece biti vajde osim obicnih jesenjih temperatura oko 10 stepeni i to u nizim predelima,a ukoliko se topao vazduh po visini zadrzi slicnu temperaturu ocekujem i na Kopaoniku,u suprotnom mogla bi pasti temperatura na nulu,ovo vazi za dnevne temperature,nocne mozda budu i dosta nize.

2+3 = (malim slovima)