PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  15.11.2016. 17:56

Za ski open kontam bice KG pancic i ako bude taj mali karaman extra ,al ljudi ne ocekujte vise realno sledeca za otvaranje bi bila duboka al od toga za open nema nista, koliko me pamcenje sluzi uvek bude KG i ako ubace pancic ovo sa malim karamanom bi bilo extra taman da se zagrejemo za sezonu pozdrav :-)

2+3 = (malim slovima)