PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sony  |   |  15.11.2016. 16:47

To i ja htedoh pitati. Da li se ikada ranije desavalo da se za open pusti vise staza,ako vremenski uslovi budu povoljni? Ili se open uvek svodi na Kgb,M.Karaman i Pančić ?

2+3 = (malim slovima)