PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  15.11.2016. 14:29

I ako je najavljen topliji period posle srijede SS je pustio osnezavanje na malom karamanu.. takodje i zicu.. Mozda se planira da se pusti i mali karaman za ski opening.. ;)

2+3 = (malim slovima)