PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MilanL  |   |  15.11.2016. 12:00

KOliko bi kulturnuje bilo da su parkinzi čisti, tj da se čuste od prvog snega? U špicu sezone dešava se da bude više snega nego na parkingu. "Lopatari" su sigurno za parking prekriven gomilama snega.

2+3 = (malim slovima)