PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola654321  |   |  15.11.2016. 10:43

Sto volim da vidim ovaj sneg. Svako jutro prvo otvorim infokop da vidim sneg uz kaficu, pa onda sve drugo. Jutros sam isao bajsom do Avale da ga vidim uzivo. Nema ga puno, ali taman da se oseti miris zime.

2+3 = (malim slovima)