PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Scele  |   |  14.11.2016. 10:48

Realno, vidi se na kamerama da je palo dosta, mada nedovoljno za skijanje. Pogledajte samo kameru sa Malog Karamana, trava izbija sa svih strana. Ali ovaj snijeg je idealna podloga za naredne padavine. Neka se dobro utaba, zaledi na ovom minusu i ljepota. Ima da drži do aprila :D

2+3 = (malim slovima)