PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

branislavbns  |   |  13.11.2016. 07:06

Znam da se radujete snegu koji je pao juče i trebalo bi da ovaj komentar ide u temu o parkingu na Kopu ali ova tema se najviše čita.
Parking kod Malog Jezera (100 parking mesta preko puta tehničke baze) je sređen i asfaltiran ALI NIJE VIŠE ZA AUTOMOBILE.
Radost iz avgusta kad sam video radove na sređivanju pomenutog parking (prilaz, ivičnjaci, asfalt) od juče je prešla u duboko razočaranje. Pretvoren je u PARKING ZA AUTOBUSE !!! Nisam brojao ali označeno je belom bojom nekih 10-15 parking mesta za autobuse i kraj. Automobili 0 bodova (parking mesta).

2+3 = (malim slovima)