infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
branislavbns |
|
13.11.2016. 07:06
Znam da se radujete snegu koji je pao juče i trebalo bi da ovaj komentar ide u temu o parkingu na Kopu ali ova tema se najviše čita. Parking kod Malog Jezera (100 parking mesta preko puta tehničke baze) je sređen i asfaltiran ALI NIJE VIŠE ZA AUTOMOBILE. Radost iz avgusta kad sam video radove na sređivanju pomenutog parking (prilaz, ivičnjaci, asfalt) od juče je prešla u duboko razočaranje. Pretvoren je u PARKING ZA AUTOBUSE !!! Nisam brojao ali označeno je belom bojom nekih 10-15 parking mesta za autobuse i kraj. Automobili 0 bodova (parking mesta).
2+3 = (malim slovima)