PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  12.11.2016. 19:10

Sneg je mozda 5cm daleko od 1 metra tako da polako sa velikim snegom ,al vidite kakav je kop za jedan dan zna da natrpa dosta tako da se nadamo samo minusima i bice to sve ok

2+3 = (malim slovima)