PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mladen  |   |  12.11.2016. 18:36

Najavio sam pre 7dana sneg koji ce dostici 1 metar posle 10novembra i dobio sam minuse jer sam pitao moze li sezona da pocne 15 novembra ? Jedva cekam skijanje pozdrav svim skijasima

2+3 = (malim slovima)