PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  11.11.2016. 14:31

Odmah da kazem,amaterski se bavim prognozama,samim tim je malo nelogicno sto su one dugorocne,ali eto,pa kog zanima ima info na http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?topic=3804.80 ,a ubuduce cu mozda i pisati direktno na ovom sajtu,s tim sto su do sada najavljivane temperature vazile za nize predele,koji su u proseku za 10ak stepeni topliji od Kopaonika,ali to nije bas uvek tako.

2+3 = (malim slovima)