PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  11.11.2016. 11:46

Mislim da nije rano za topove. Treba iskoristit nastupajuce minuse. Da se postavi dobra podloga ako bude prirodnog snijega.. Ali to ce odluciti ljudi zaduzeni za to.. Slabo prodjose nase planine u ovome talasu padavina..:-( pozz za skijase..

2+3 = (malim slovima)