PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  07.11.2016. 16:52

Posle procitane prognoze ostaje gorak osecaj. Bice jakih padavina ali vecina u obliku kise. Steta sto je vazduh topao bas tada. Al uprkos svemu nadamo se dobroj sezoni.. Pozz za infokopovce..

2+3 = (malim slovima)