PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  04.11.2016. 13:18

Do pred novu godinu ti nece raditi nista sem KG eventualno pancic za open ,realno samo za open ce biti gostiju i onda tamo do 25 dec nista pa nece ni da sredjuju ni otvaraju staze bez obzira dal ima snega il nema ,svi bi mi voleli da radi 5 staza od pocetka decembra al o tome samo mozemo da sanjamo ,i realno 95% nas ovde ni nece doci u nov decembru i da radi tih 4-5 staza, tako da zima je tu prvi sneg(ovo je drugi bio je 5 okt) svi se radujemo al ce mo jos malo pricekati za konkretniji sneg i za skijanje

2+3 = (malim slovima)