PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  03.11.2016. 16:59

Sto @petru toliko minusa decko se zeza da prepisuju i jos lepo kaze sta je procitao i pozdravlja vas sve ,al ovde uvek ima debila koji udaraju minuse i aci i svima ovde jel im je dosadno u zivotu ,radujte se snegu sledece nedelje nas zatrpava videcete

2+3 = (malim slovima)