PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

roskem  |   |  30.10.2016. 19:35

Aco, jel može jedan stručan odgovor na pitanje vezano za temperaturu podloge? Interesuje me koliko je bitno da se podloga dobro ohladi tj. koliko utiče na brzinu otapanja snega? Prošle godine je novembar bio baš topao, ali nisam imao utisak da je to uticalo na brzinu otapanja snega čak ni u decembru. Takođe, pretpostavljam da se podloga brže hladi ukoliko su minusi i nema snega.
Da ne postavljam sad milion podpitanja, ako ti nije problem i ako te ne mrzi, napiši što više zanimljivih informacija na tu temu. Hvala unapred i veliki pozdrav :)

2+3 = (malim slovima)