PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Biciklista Bez Kacige  |   |  21.10.2016. 09:22

Cena ski pasa me sve više podseća na momenat kad sipam gorivo . Gorivo sipam za 1000 , pa koliko bude . Za ski pas mogu da izdvojim 10 000 , pa koliko dana bude . Kako god da okreneš i skijam i vozim svake godine sve manje ...

2+3 = (malim slovima)