PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  17.10.2016. 15:22

Iste cene ko prosle godine realno prosle su nabili strasno da je ocekivank da nesmeju vise dizati ,meni ovaj 10 u sezoni sa popustom 15% za 23hiljade je ok izace me 20 hiljada + ski open neracunam tu cu smesno dati za ski pas ,sad se nadamo da ce biti puno snega sto vise zicara da radi i vidimo se prvim snegom infokopovci :-)

2+3 = (malim slovima)