PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Igor Petric  |   |  07.10.2016. 08:53

Jedva cekam da padne sneg i da dodjem na
Najlepsu planinu na Kopaoniku pa da skijam i uzivam.
Pozdrav za sve skijase i svih nas koji vole Kopaonik
Pozzzz iz Novog Sada

2+3 = (malim slovima)