PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  07.10.2016. 07:21

KOPTOP-
U subpolarnim oblastima sneg je uobičajeno da pada krajem Avgusta i početkom Septembra. Čak i u Moskvi koja je na 55 stepenu SGŠ prvi sneg obično padne početkom Oktobra a ne retko i krajem Septembra a tamo konkretnije hladnoće nije bilo do skoro. Pozdrav brate i svako dobro...:)

2+3 = (malim slovima)