PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

lignjoslava  |   |  03.10.2016. 15:12

I mene interesuje ko pravi taj hotel i na šta će da liči ta nekadašnja šetačka zona. I ko mu je dozvolio da ga pravi na tom mestu. To sad povlači i mesto za parking, užas jedan!

2+3 = (malim slovima)