infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
30.09.2016. 18:52
JOCKO- Belelo se i krajem septembra ali već dugo nije. Joco pogledaj niz stranicu i vidi moj odgovor tebi od 2.9 kad sam rekao da se obično dešava kad hladnoća kasni na severu da ona kad naidje u takvim situacijama spušta se duboko ka jugu i donosi sneg u planinama. Moja procena će ovoga puta biti najverovatnije stoprocentna. Pozdrav za tebe brate i sve forumaše uz napomenu da budemo svi pred kamerama u narednim danima i bar na kratko uzivamo u prvim vesnicima zime u planini:):):)
2+3 = (malim slovima)