PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  30.09.2016. 18:52

JOCKO-
Belelo se i krajem septembra ali već dugo nije. Joco pogledaj niz stranicu i vidi moj odgovor tebi od 2.9 kad sam rekao da se obično dešava kad hladnoća kasni na severu da ona kad naidje u takvim situacijama spušta se duboko ka jugu i donosi sneg u planinama. Moja procena će ovoga puta biti najverovatnije stoprocentna. Pozdrav za tebe brate i sve forumaše uz napomenu da budemo svi pred kamerama u narednim danima i bar na kratko uzivamo u prvim vesnicima zime u planini:):):)

2+3 = (malim slovima)