PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vikendaš  |   |  28.09.2016. 14:17

Još malo i doći će trenutak da se konstatuje neophodnost rešavanja pitanja parkinga, lopatara i ski busa :D

kao i prošle godine
i one pre prošle
i one pre one prošle
i one pre one pre one ...

2+3 = (malim slovima)