infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Praja |
|
21.09.2016. 15:55
Nk,svi koji volimo Kop postavljamo isto pitanje: Kad će nove staze, a pre svih na lokaciji Gvozdac i Krčmar?Stevs je pisao o tome da je od strane Zavoda za zaštitu prirode izdato Rešenje o lokacijskoj dozvoli za ski staze Gvozdac 19c i 19d. Međutim, kao ni prošle godine, očigledno od ovih staza ništa ni za ovu sezonu.Imaš o tome na ovom sajtu dobar tekst i ilustracije, u delu o investicijama.Budimo optimisti:)Svi očekujemo neke lepe vesti sa Kopaonika, nove instalacije i staze! Čekamo da nas Stevs obraduje informacijom na Infokopu:)
2+3 = (malim slovima)