PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  21.09.2016. 15:55

Nk,
svi koji volimo Kop postavljamo isto pitanje: Kad će nove staze, a pre svih na lokaciji Gvozdac i Krčmar?
Stevs je pisao o tome da je od strane Zavoda za zaštitu prirode izdato Rešenje o lokacijskoj dozvoli za ski staze Gvozdac 19c i 19d. Međutim, kao ni prošle godine, očigledno od ovih staza ništa ni za ovu sezonu.
Imaš o tome na ovom sajtu dobar tekst i ilustracije, u delu o investicijama.
Budimo optimisti:)
Svi očekujemo neke lepe vesti sa Kopaonika, nove instalacije i staze! Čekamo da nas Stevs obraduje informacijom na Infokopu:)

2+3 = (malim slovima)