PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  02.09.2016. 19:21

Joco-
Nesto se kuva iza brda. U Sibiru jos uvek nema pada temperatura koje se u ovo doba krecu max. do 5c u najsevernijim krajevima. Vrlo je verovatno da na Kopu prve snegove bar za gledanje i uzivanje na kamerama mozemo ocekivati dosta ranije nego prosle godine. Obicno kad na severu kasni hladnoca, ona kad krene spusti se ne retko i do nasih krajeva i vec u prvoj polovini Oktobra uslovi sneg na visinama iznad 1200-300m. Nadam se iskreno da ce ove godine biti tako. Veliki pozdrav za tebe Joco i naravno sve forumase...:):):)

2+3 = (malim slovima)