infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
02.09.2016. 19:21
Joco- Nesto se kuva iza brda. U Sibiru jos uvek nema pada temperatura koje se u ovo doba krecu max. do 5c u najsevernijim krajevima. Vrlo je verovatno da na Kopu prve snegove bar za gledanje i uzivanje na kamerama mozemo ocekivati dosta ranije nego prosle godine. Obicno kad na severu kasni hladnoca, ona kad krene spusti se ne retko i do nasih krajeva i vec u prvoj polovini Oktobra uslovi sneg na visinama iznad 1200-300m. Nadam se iskreno da ce ove godine biti tako. Veliki pozdrav za tebe Joco i naravno sve forumase...:):):)
2+3 = (malim slovima)