PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

lignjoslava  |   |  02.09.2016. 14:54

Nešto mi nije jasno: kinjite gradnju objekata na Kopu, kojima se uništava zelenilo(slažem se sa tim), ali kada se uništava to isto zelenilo zbog žičara, onda je to ok? Bezveze! Ja bih podjednako kažnjavala i jedne i druge i vratila Kopaonik u vreme od pre deset i više godina(što se izgradnje tiče).:-*

2+3 = (malim slovima)