infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Praja |
|
02.09.2016. 14:10
Najverovatnije ništa od osvetljavanja staza, ništa ni od najavljenih novih staza na lokaciji Gvozdac...ništa>:(Ali zato ima gradnje u centru i na samim stazama, ma biznis cveta, koga briga za zelenilo! Ovi iz nacionalnog parka prave problem samo kad treba da se probije neka staza, tada kao štite prirodu>:(To Vam je Srbija!Prelepi Kopaonik će se pretvoriti u vašar kakav je na Zlatiboru>:(
2+3 = (malim slovima)