PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  02.09.2016. 14:10

Najverovatnije ništa od osvetljavanja staza, ništa ni od najavljenih novih staza na lokaciji Gvozdac...ništa>:(
Ali zato ima gradnje u centru i na samim stazama, ma biznis cveta, koga briga za zelenilo! Ovi iz nacionalnog parka prave problem samo kad treba da se probije neka staza, tada kao štite prirodu>:(
To Vam je Srbija!
Prelepi Kopaonik će se pretvoriti u vašar kakav je na Zlatiboru>:(

2+3 = (malim slovima)