PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brane i Sanja  |   |  01.09.2016. 22:52

Za KopManijaka

Od osvetlenja staza nema nista,,ja sam se juce vratio sa Kopaonika,bilo je lepo vreme i dosta ljudi,mada je kraj augusta,,Za zimsku sezonu ,,mozemo biti zadovoljni,ako budu svi tabaci u funkciji,a ne da idemo na nocno skijanje,niko nije ni poceo radove,niti su u najavi,,,,,,,
Samo menjaju direktore na njihovim funkcijama i lovu dele,,jedino sto sredjuju,jeste kucica za prodaju karata u samom centru,kod boba,i da,da nezaboravim,, na svakom cosku nice neka zgrada,a zelenilo nestaje i lepota Kopaonika,je sve bliza Zlatiboru...Zalosno je to..

2+3 = (malim slovima)