PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  12.08.2016. 19:47

Dejan VR-
Deki, sneg je u Sloveniji pao na visinama iznad 2300-400m. Konkretno na Kredarici pod Triglavom na nesto preko 2500mnv. gde postoji automatska meteo stanica i instalirane veb kamere tako da se taj sneg mogao i videti.
Sneg u Alpima iznad 2500mnv je u ovo doba godine odnosno drugoj i trecoj dekadi Avgusta skoro normalna pojava. Na Kopaoniku je prosle jeseni sneg zakazao pa je prvi stidljivo pao tek krajem Oktobra, mada je uobicajeno da padne vec u drugoj dekadi istog meseca a ne retko i krajem septembra i pocetkom Oktobra. Iskreno se nadam da cemo prvi sneg na Kopu videti dosta ranije nego prosle godine.:):):) Veliki pozdrav.:)

2+3 = (malim slovima)