PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Borivoje  |   |  07.08.2016. 15:04

@Stevs hvala na odgovoru!
Uskoro stizemo!:)
Samo da pitam jos nesto-ima li na Kopu neki Maxi, Idea i sl? Ili su sve neke manje prodavnice? Da znam da li da ponesemo nesto ili imam sve tamo da kupim. Neko meso npr.
I ima li nesto zanimljivo za posetiti u Josanickoj banji i Brzecu?
Neko dobro mesto za klopu...

2+3 = (malim slovima)