PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nevena Ilic  |   |  17.05.2016. 17:16

Dragi Aco,

Sve je sjajno i bajno. Ti si najbolji u ovom poslu i ti to očigledno dobro znaš.
Ja ne mogu da zamislim da prodje nedelju dana a da ne procitam tvoj komentar.
Živ bio i samo tako nastavi.

Pozdrav za sve skijaše!

2+3 = (malim slovima)