PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

drug Stari  |   |  17.05.2016. 10:21

Aco nisi dužan nikome da se pravdaš. Hvala ti što si odvojio vreme i učinio napor da nam pomogneš u predvidjanju atmosferskih prilika. Koliko znam nikome nisi naplatio prognozu i nemaju nikakvo pravo na reklamaciju (čak i da je bilo promašaja). Ko zna bolje od tebe neka napiše i potpiše se ispod. Pozdrav.

2+3 = (malim slovima)