PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  19.04.2016. 09:10

Citam juce kakao se SS havle kako su ostvarila ustredu u ovoj sezoni.
Eto odgovora na sva pitanja I neodoumice...posebno za revnosne branioce istih.
Procitajte neke od mojih postova vezane za rad zicare Gvozdac, takodje bice vam jasno koliko neki likovi trouju I ispiraju mozak za ciji racun........?????
Samo SS su presla u jednoj stvari a to je da za prodate karte duzan da isporuci odgovarajucu uslugu! U suprotnom to se zove PREVARA I krivicno delo je po ZKP-u!
Mozemo cak da se organizujemo I tuzimo SS za periode kad je bilo objektivnh uslova a oni nisu pruzali prodtae usluge!
rezultat ce verovatno biti smena direktora I nisat vise, ali makar cemo imati moralnu satisfakciju.

2+3 = (malim slovima)