infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Anis |
|
31.03.2016. 14:41
Slazem se sa Blackbearom.Ja skijam vec 20 godina. Staze nisu dobro organizovane sto se tice nivoa znanja skijasa, kao i preplitanje teskih sa lakim stazama, i posledice mogu da budu kobne. Ski skolama je dozvoljeno da idu po crnim stazama, dok, sa druge strane, profesionalna staza se uliva u deciju (Masinac). Samo sto sam sisla sa staze Masinac, neki covek je sa neke mnogo teze staze usao u masinac, i pokosio me.Pogledao je sta je uradio, ja sam vristala od bola, i samo je nastavio, nije hteo da mi pomogne. Bolelo ga uvo. Mozda je to i namerno uradio. Zadao mi je teske telesne povrede i ruka mi je skroz slomljena. To je krivicno delo .Skijaliste je duzno da oavesti policiju u tim situacijama, sto nikad ne radi. s tim u vezi, na Kopaoniku moze da pokosti, slomi pa cak i ubije ko koga hoce, cak i namerno - savrseno mesto za zlocin.Nema ko da te vidi na planini. CUVAJTE SE MOLIM VAS, BEZBEDNOST JE NA BAS LOSEM NIVOU, NECE VAS NIKO KRPITI.
2+3 = (malim slovima)