PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bp  |   |  31.03.2016. 09:34

juce 30.03. bili jedan dan na Kopu. ujutru staze tvrde, upeglane, skijasa malo. kako je tekao dan staze su popustile ali skijanje je bilo lepo. u centru i na dubokim pomalo guzva i vec pre 12 staze su bile razvaljene. crna se malo bolje drzala. dan samo zavrsili u 16 i 30 i tada smo uglavnom skijali na malom karamanu, marinim vodama i karamanu. malo mekse staze ali nigde nikoga pa je bilo uzivanje... lagano spustanje bez guzve... uzivancija za mozda poslednji dan u sezoni! pozdrav svima!

p.s. Miki94 stvarno daj oglas kad si na stazi da se sklonimo i da ti ne smetamo...

2+3 = (malim slovima)