infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Neko iz mase |
|
30.03.2016. 16:31
Aman,ostavite coveka na miru.. Ovde su sve,izgleda,eksperti.. I kad ste bili indijanci u plugu pre Hrista, posto svi skijate hiljadu godina,sigurno niste guslali samo Karaman Greben,Krst i Malo Jezero nego ste hteli da probate neku jacu stazu da biste sebi nesto dokazali i da biste napredovali..Nekad nije samo do tehnike nego i do probijanja te psiholoske barijere i dokle god mogu bezbedno da se spuste,ne moze niko da im brani da se spuste niz Krcmar,recimo... Ko ce meni da zabrani da vozim kroz Kanjon Morace 50km/h umesto 150km/h kao lokalne kamikaze... Treba biti oprezan i zbog drugih skijasa i sebe i sa te strane znati svoje mogucnosti i nemogucnosti. Covek nije vozio spust na Gvoz(d)cu,nego se lagano spustio na Dubokoj i ako je platio ski pas,a ne dovodi nikog u opasnost,moze da spusti jos milion puta,iako mu to nece biti uzivanje dokle god ne dobije na iskustvu...
2+3 = (malim slovima)