infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Kings of Plug |
|
30.03.2016. 15:24
@Miki94Care, ti si izgleda po "umecu" prevazisao Kopaonik, treba da ides na Alpe na skijanje pa da tamo vozis spust. I ja skijam od 4-te godine, evo vec preko trideset i kusur godina, pa mi nije nikad palo na pamet da vozim spust od pocetka Krcmara. @Capsolutno se ne slazem sa idejom da decu koja voze od ivice do ivice staze (ili su u nekom slicnom stadijumu ucenja)vodite na crvene i crne staze. Ima toliko staza na kojima tehnika moze i treba da se usvrsava, a to svakako nisu one crne (pa ni crvene, ako pricamo o pocetnicima). Uopste se ne radi o tome da li je odredjena staza teska ili ne (ili ste vi procenili da je teska ili ne, pogresno markirana i sl), vec se radi o tome
na koji nacin ste vi kadri da se spustite
niz nju. Mogu da pretpostavim da ni niz te staze koje ste pomenuli da "deluju kao suvise lagane za crvene staze" ne mozete da se spustite kako treba. Bolje od eksperimentisanja je da daberite staze na kojima ste "komotni" i do iznemoglosti usavrsavate tehniku. Na kraju konca, ako nemate tehniku ne idite (i ne vodite decu) na staze koje nisu prilagodjene vasem skijaskom umecu jer se moze desiti nesto sto niko ne zeli.
2+3 = (malim slovima)